RSS
24 Вересень
     
 
Новини АУБ
Держфінмоніторинг та Асоціація українських банків підпишуть угоду про співпрацю

14.11.2003

Угоду про співпрацю між Державним департаментом фінансового моніторингу та Асоціацією українських банків підпишуть найближчим часом голова Держфінмоніторингу Сергій Гуржій та президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.
 
Домовленості про поглиблення партнерських стосунків у сфері боротьби з відмиванням “брудних” грошей було досягнуто під час робочої зустрічі представників департаменту та АУБ, що відбулася сьогодні, 14 листопада, у Держфінмоніторингу.
 
З метою координації зусиль в реалізації Національної системи протидії легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом, сторони домовились про проведення круглого столу за участю фахівців АУБ та комерційних банків, що є суб’єктами первинного фінансового моніторингу, та представниками Держфінмоніторингу, визначеного законодавством уповноваженим органом у цій сфері.
 
Під час зустрічі також досягнуто домовленість про залучення представників Асоціації українських банків до роботи Міжвідомчої робочої групи з дослідження методів та тенденцій у відмиванні доходів та тенденцій, одержаних злочинним шляхом.
 
Перебуваючи у Державному департаменті фінансового моніторингу, представники АУБ детально ознайомились з його роботою, були поінформовані про створену Держфінмоніторингом систему захисту банківської та комерційної таємниці у процесі виявлення фінансових операцій, пов’язаних з відмиванням злочинних доходів або фінансуванням тероризму.

Прес-служба Держфінмоніторингу
Конт. тел.: 201-56-95

Прес-служба Асоціації українських банків
Конт. тел. 559-31-76
E-mail:
presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ