RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбувся “круглий стіл” на тему «Стратегія роботи з проблемною заборгованістю”

27.04.2009

В Асоціації українських банків відбувся “круглий стіл” на тему «Стратегія роботи з проблемною заборгованістю”. У його роботі взяли участь “Консалтингова ліга Донбасу” та представники комерційних банків – членів АУБ. Вів "круглій стіл" Перший Віце-президент АУБ Володимир Бондар.

Під час "круглого столу" генеральний директор “Консалтингової ліги Донбасу”, експерт програми Європейського Союзу «Managers' Training Programme” (MTP) Борис Дудка ознайомив присутніх з  Проектом «Зміна стратегії роботи банків з проблемною заборгованістю”. Як повідомив доповідач, мета Проекту - забезпечення ефективної діяльності банків в умовах низької платоспроможності клієнтів. Проект ставить за мету стати основою для створення системи взаємодії, яка допоможе впровадити ефективні стратегії роботи з проблемною заборгованістю у середині кожного банку, зберігаючи при цьому лояльність клієнтів. 

В ході “круглого столу” були розглянуті питання:

- тенденції кредитної діяльності в нинішніх умовах і результати психологічної реакції вкладників і позичальників (на підставі аналітичного дослідження);
- готовність персоналу банків до роботи з проблемною заборгованістю (за результатами дослідження «Mystery Shopping” в деяких банках);
- існуючі ефективні способи зниження проблемної заборгованості;
- зміна стратегії діяльності банків при роботі з проблемною заборгованістю, з врахуванням менталітету українських позичальників.

В ході "круглого столу" відбулася жвава дискусія та обмін думками.

Більш детально про проект див.: http://www.ligadon.com/round_work_table.htm


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ