RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбувся “круглий стіл” на тему “Інформаційні атаки на банки: стратегія і тактика протидії”

16.04.2009

“Інформаційні атаки на банки: стратегія і тактика протидії” – така тема “круглого столу”, який відбувся 16 квітня в Асоціація українських банків в рамках роботи діючого при АУБ Клубу банківських PR-спеціалістів.

У роботі “круглого столу” взяли участь керівники та співробітники прес-служб, маркетингових та PR-підрозділів 26 комерційних банків – членів АУБ.

Вели засідання керівник прес-центру АУБ Сергій Шумило та віце-президент Українскої Ліги по зв”язках з громадськістю Олена Дерев”янко.

В ході “круглого столу” із доповіддю на тему "Стратегії протидії інформаційним атакам, що реалізуються в рамках спроб недружнього поглинання банків» виступив член правління Асоціації Економічної Безпеки, заступник головного редактора журналу “Враждебные поглощения в Украине” Захар Чистяков.

З доповіддю на тему «Типові помилки під час протидії PR-атакам на банки" виступила віце-президент Українскої Ліги по зв”язках з громадськістю Олена Дерев”янко.

У другій частині “круглого столу” відбулася дискусія між учасниками на тему “Інформаційні атаки на банки: стратегія і тактика протидії”.

Відбувся конструктивний діалог, в ході якого учасники “круглого столу” обмінялися досвідом, отримали можливість систематизувати і поглибити свої знання з питань підвищення ефективності PR-діяльності банків тощо.

Під час засідання досягнуто домовленість проводити й надалі подібні “круглі столи”, а також обговорено ідею створення банківського медіа-клубу, у заходах якого брали б участь як представники банків, так і ЗМІ, що пишуть на фінансово-банківську тематику.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

 

Пошук
НОВИНИ