RSS
20 Січень
     
 
Новини АУБ
АУБ разом з профільним Комітетом ВРУ та НБУ працюють над законопроектом щодо подолання наслідків кризи

02.04.2009

Пропозиції Асоціації українських банків до законопроекту № 3585 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи” обговорено у Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності. Від Комітету у обговоренні взяли участь народні депути України - Перший заступник Голови Комітету Станіслав Аржевітін та Секретар Комітету Юрій Полунєєв. У обговоренні також взяли участь керівники та представники департаментів НБУ, керівники департаментів АУБ та представники комерційних банків-членів АУБ. Також у нараді взяли участь головні консультанти Комітету та помічники народних депутатів.

Обговорення проведено за підсумками попередньої наради АУБ та Комітету з метою підготовки законопроекту до внесення на розгляд парламентом у другому читанні.

Під час наради обговорено питання удосконалення механізму оподаткування банків та створення страхових резервів, розширення на період кризи можливостей банків формувати свій капітал за рахунок субординованого боргу, підвищення прозорості та спрощення порядку рефінансування, впровадження низки антикризових заходів для стабілізації валютного ринку України.

Подібні спільні робочі наради за участі представників АУБ, банків, НБУ та профільного парламентського Комітету домовлено проводити і в подальшому з метою обговорення та доопрацювання законопроектів, що стосуються банківської діяльності.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ