RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ взяла участь у форумі експертів на тему “Уроки фінансової кризи для України”

02.04.2009

Асоціація українських банків взяла участь у форумі експертів на тему “Уроки фінансової кризи для України”. Це перший форум українських експертів в рамках Проекту Європейського Союзу «Посилення сектору фінансових послуг України», одним із головних завдань якого є координація та підтримка розвитку національної стратегії для збалансованого сектору фінансових послуг України.

У роботі форуму взяли участь виконавчий директор з економічних питань НБУ Ігор Шумило, заступник голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Євген Григоренко, перший віце-президент Асоціації українських банків Володимир Бондар, представники Міністерства фінансів України, місії МВФ в Україні, Європейської Комісії в Україні, Світового банку в Україні, ЄБРР, USAID, представники профільних громадських організацій, експерти тощо. 

Головною темою виступів та обговорення на форумі було питання наслідків і уроків фінансової кризи для України, шляхи їх можливого подолання. Зокрема, обговорено процес розвитку кризи й заходів, здійснюваних органами державної влади, а також необхідних наглядових реформ, прогноз впливу кризи на розвиток міжнародної й національної фінансової системи у майбутньому та можливі наслідки для фінансових установ, ринків і наглядової політики України.

Під час форуму із доповіддю на тему “Міжнародний досвід: реакція фінансових установ і ринків” виступив пан Робін Макконахі, який протягом майже двадцяти років працював у державній службі Великої Британії, займаючись питаннями державного фінансування і фіскальної політики, тепер він працює директором організації партнерів ринку капіталу і є членом Міжнародної консультативної комісії оксфордської аналітики.

Із доповіддю на тему “Міжнародний досвід: реакція урядів і регуляторних органів” виступив пан Майкл Хьюіт – експерт Проекту ЄС з ринків капіталу, один із ініціаторів проведення форуму у Києві – більше двадцяти років працював у Банку Англії, де він обіймав провідні та керівні посади. Починаючи з 1994 року він працює у якості міжнародного консультанта з питань ринків капіталу і фінансового регулювання.

Виконавчий директор з економічних питань НБУ Ігор Шумило виступив на тему “Український досвід: уроки для регуляторів”. А на тему “Уроки для розвитку стратегії фінансового сектору України” виступив заступник голови Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг Євген Григоренко.

Перший віце-президент Асоціації українських банків Володимир Бондар під час форуму акцентував увагу на питанні участі держави у капіталізації банків.

В ході форуму відбулося жваве й конструктивне обговорення актуальних питань стану та розвитку фінансового сектору України, шляхів можливого подолання фінансово-економічної кризи тощо.

Прес-служба
Асоціації українських банків


 

Пошук
НОВИНИ