RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
Керівництво АУБ зустрілось з представниками Німецької консультативної групи з питань економічних реформ

13.03.2009

В Асоціації українських банків відбулася зустріч керівництва АУБ з представниками Німецької консультативної групи з питань економічних реформ та Німецького інституту економічних досліджень Рікардо Джуччі та Робертом Кіхнером. З боку АУБ у зустрічі взяли участь Президент Асоціації Олександр Сугоняко, перший Віце-президент АУБ Володимир Бондар, директор Департаменту з питань нагляду та регулювання банківської діяльності Ірина Самойлова та директор Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук.

Як повідомив п. Рікардо Джуччі, мета їхнього нинішнього візиту до України – зустрітися з представниками галузевих органів державного управління та запропонувати пакети заходів зі стабілізації банківської системи України з урахуванням міжнародного досвіду, а також презентувати результати економічних досліджень.

Під час зустрічі в АУБ обговорено такі теми:

- Рівноважний валютний курс в Україні: кількісна оцінка та рекомендації;
- Рамкові умови рефінансування та застави для центральних банків: міжнародний досвід та уроки для України;
- Роль торговельної політики у зменшенні дефіциту платіжного балансу України – міжнародний досвід.

З означених питань відбулася жвава дискусія та обговорення. Представники Німецької консультативної групи подякували за відверту професійну розмову, отриману інформацію та принципову позицію з обговорюваних питань, висловивши побажання проводити такі зустрічі й надалі.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ