RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулась зустріч з Головою Представництва HSBC Bank в Україні

24.02.2009

В Асоціації українських банків відбулась робоча зустріч з новопризначеним Головою Представництва HSBC Bank plc в Україні паном Сейтжаном Єрмекбаєвим. З боку АУБ у зустрічі взяли участь перший Віце-президент Асоціації Володимир Бондар та директор Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук.

Під час зустрічі гість ознайомився з діяльністю Асоціації українських банків,
взаємодією з комерційними банками, співпрацею з НБУ, Комітетами Верховної Ради України, іншими державними установами та організаціями. Також обговорено ситуацію на міжнародних фінансових ринках, у банківському секторі та економіці України тощо.

Як повідомив пан Єрмекбаєв, міжнародна банківська група HSBC за обсягами капіталізації наразі є найкрупнішою у світі. Її міжнародна мережа об'єднує 9500 офісів у 85 країнах. Пан Єрмекбаєв поінформував про HSBC Bank plc, його історію та головні напрямки діяльності. Він також повідомив, що нині банк вивчає можливості входження на український ринок фінансових послуг та створення дочірньої структури в Україні.

Також обговорено можливості співпраці банку з АУБ та входження до її складу як потенційного потужного гравця на ринку банківських послуг.

Учасники зустрічі висловили спільне бажання до продовження співпраці.

Більш детальна інформація про банк: www.hsbc.com 


Прес-служба
Асоціації українських банків

 

 

 

Пошук
НОВИНИ