RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
Керівники НБУ та АУБ обговорили ситуацію в економіці та банківській системі

19.02.2009
18 лютого відбулася зустріч керівництва Асоціації українських банків з Головою Національного банку України Володимиром  Стельмахом. З боку АУБ у зустрічі взяли участь Президент Асоціації Олександр Сугоняко та перший Віце-президент Володимир Бондар.
В ході зустрічі керівники НБУ та АУБ обговорили широке коло питань, що стосуються поточної ситуації в економіці та національній банківській системі. Зокрема обговорено ключові проблеми функціонування національної банківської системи, питання ліквідності, капіталізації та рефінансування банків з боку НБУ, стабілізації валютного ринку, вдосконалення законодавства з питань оподаткування курсових різниць тощо.
З боку Олександра Сугоняко було засвідчено позицію АУБ щодо необхідності забезпечення рівних умов для всіх банків при виконанні нормативів, у  доступі до рефінансування, до інших форм допомоги банкам.
Досягнуто домовленість, що АУБ направить до НБУ свої пропозиції щодо рефінансування банків, які НБУ обов”язково розгляне.
Голова НБУ запевнив, що Нацбанк готовий розглядати пропозиції банківської спільноти з питань діяльності банків, спрямовані на пом”якшення наслідків економічної кризи в країні.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Пошук
НОВИНИ