RSS
20 Листопад
     
 
Новини АУБ
Третейський суд при АУБ: звіт за 2008 рік

27.01.2009

У Третейському суді при Асоціації українських банків підведено підсумки роботи за 2008 рік. Як повідомив Голова Третейського суду при АУБ Анатолій Жуков, минулий рік відзначився активізацією діяльності Третейського суду, постійним збільшенням кола осіб, що звертаються до нього та користуються його перевагами. Так, за 2008 рік до Третейського суду при АУБ надійшло 3014 позовів проти 1050 позовів у 2007 році. Більшість з позовів, які надійшли, вже розглянуто суддями і винесено рішення по них. Усі прийняті рішення вступили в силу та не були скасованими, у тому числі і 2 рішення, які  оскаржувались відповідачами в загальному суді.

За словами Анатолія Жукова, кінець 2008 року відзначився активізацією діяльності та збільшенням кількості позовних заяв, що надходять. До Третейського суду при Асоціації українських банків зверталися не лише банки, але і інші юридичні особи, а також громадяни.

Як наголошують в АУБ, суттєвими перевагами третейського судочинства є прозорість та демократизм, можливість сторін спору самим обирати суддю для розгляду, швидкість розгляду справи, розгляд справи за місцем розташування Третейського суду тощо.

Пошук
НОВИНИ