RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Керівництво АУБ взяло участь у нараді Дніпропетровського банківського союзу

23.01.2009

З 20 по 21 січня 2009 року Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко та Перший Віце-президент АУБ Володимир Бондар перебували з робочим візитом у м. Дніпропетровськ, де взяли участь у розширеному засіданні Президіуму Асоціації “Дніпропетровський банківський союз”.

У нараді взяли участь представники 30 банківських установ Дніпропетровщини. Вів засідання Президент Дніпропетровського банківського союзу Сергій Згоник.

У ході засідання були обговорені актуальні питання роботи банків Дніпропетровщини, а також проблеми, що стоять перед всією банківською системою України, шляхи виходу з економічної кризи.

З доповіддю на тему “Підсумки діяльності банківської системи у 2008 році” виступила заступник начальника Головного управління НБУ у Дніпропетровській області Олена Рогожа.

Під час наради були обговорені наступні питання:
- консолідація банківської спільноти під час економічної кризи;
- капіталізація банків, потреба подовження термінів капіталізації;
- процедура переоформлення організаційної форми банків, неузгодженості у чинному законодавстві з цього питання;
- зміни до законодавства, які фактично унеможливлюють роботу банків з малим та середнім бізнесом;
- необхідність рівного підходу при визначенні лімітів відкритої валютної позиції;
- проблемні питання зі збором до пенсійного фонду на купівлю валюти за заявками клієнтури.

Також на засіданні були обговорені питання поточної діяльності Дніпропетровського банківського союзу й визначені перспективні напрямки роботи на майбутнє.

Під час конференції керівництво АУБ поінформувало членів Дніпропетровського банківського союзу про хід реалізації заходів, розроблених за результатами всеукраїнської наради банків, яка відбулася у Києві 26 листопада, та рішень Ради АУБ. Обговоривши існуючі проблемні питання діяльності банків, керівництво АУБ попросило надати від Дніпропетровського банківського союзу  пропозиції, які будуть розглянуті на засіданні Ради АУБ.

Пошук
НОВИНИ