RSS
18 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ та ДДСО при МВС України планують обговорити питання, пов'язані з охороною банківських установ

20.01.2009

Асоціація українських банків, у відповідь на листа Начальника Департаменту Державної служби охорони при МВС України Віталія Грицака, запропонувала керівництву ДДСО провести в АУБ 27 січня 2009 року спільну робочу зустріч з питань, пов'язаних із охороною банківських установ.

Під час спільної робочої зустрічі з боку ДСО пропонується розглянути питання практичної реалізації постанови Правління НБУ від 29.12.2007 року № 493 “Про затвердження Положення про вимоги щодо технічного стану та організації охорони приміщень банків України”, а також пропозиції ДДСО при МВС України щодо внесення змін до Інструкції з організації перевезень валютних цінностей та інкасації коштів у банківських установах, затвердженої постановою Правління НБУ 14.02.2007 р. № 45.

З боку АУБ запропоновано розглянути та обговорити питання щодо внесення змін до “Методики визначення розмірів цін на послуги з охорони об`єктів, що підлягають обов`язковій охороні підрозділами ДСО при МВС України, надані банківською спільнотою на виконання доручення Першого віце-прем`єр-міністра України п. Турчинова О.В. від 27.08.2008 року №42840/1/1-08 та відповідного протокольного рішення від 03.09.2008 року у заступника Міністра економіки України п.Пантелеєнко В.М.

Вказані пропозиції направлені представникам банків – членам Ради АУБ з питань охорони на розгляд з метою отримання додаткових пропозицій та зауважень. Після їх узагальнення АУБ надасть їх ДДСО для погодження з метою включення до порядку денного.

У листі Першого Віце-президента АУБ Володимира Бондаря на ім”я Начальника ДДСО при МВС України Віталія Грицака від 13 січня 2009 року також наголошується, що АУБ підтверджує й надалі прагнення щодо подальшої співпраці з ДСО на умовах, передбачених Меморандумом про співпрацю з питань охорони між ДДСО при МВС України і Асоціацією українських банків, підписаним сторонами 29.10.2007 року.

 

 

Пошук
НОВИНИ