RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президенти АУБ та Одеського банківського союзу обговорили питання капіталізації банків

27.10.2003

25 жовтня Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко з робочим візитом відбув до Одеси, де зустрівся з народним депутатом України, Президентом Одеського банківського союзу Леонідом Клімовим. Під час зустрічі було обговорено нагальні проблеми функціонування та розвитку національної банківської системи.

Зокрема, Президент АУБ поділився своїм баченням і планами щодо капіталізації банків. Як він відзначив: “Час становлення банківської системи закінчується. Починається час її зрілості, який ставить завдання виведення банківської системи на вищий рівень задоволення потреб економіки і суспільства шляхом збільшення рівня її капіталізації. А отже на часі – створення нових економіко-правових умов для підвищення інвестиційної привабливості банківського сектору та забезпечення нарощення капіталу банківської системи з метою відповідності рівня її послуг потребам економіки та суспільства”.

Президент ОБС Леонід Клімов позитивно схвалив позицію АУБ щодо капіталізації, відзначивши важливість і актуальність для економіки країни роботи, яку розпочинає Асоціація.

Пошук
НОВИНИ