RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
Питання співробітництва банків та автомобільних імпортерів обговорено на нараді в АУБ

18.12.2008

В Асоціації українських банків відбулася спільна нарада АУБ та Всеукраїнської асоціації імпортерів і дилерів автотранспорту (ВААІД) з проблемних питань реалізації автотранспорту за участі представників банківської спільноти та автодилерів.

Вели нараду перший віце-президент АУБ Володимир Бондар та генеральний директор ВААІД Олег Назаренко.

У нараді з боку АУБ взяли участь представники банків “ВТБ Банк”, "Держощадбанк України", “Надра”, “Укргазбанк”, ПУМБ, “Форум”. З боку ВААІД у нараді взяли участь представники Українського автомобільного холдингу, корпорації “Богдан”, ДП “АВТО Інтернешнл”, корпорації “АІС”, Ауді Центр ВІПОС, ТОВ “Єврокар”, MAX “Атлант-М”, “Укравто”, “Віннер Автомотив”, “Формула Мотор Україна”.

Учасники наради обговорили тенденції розвитку ринку автотранспортних засобів, проблемні питання звернення стягнення на предмет застави – транспортного засобу та  можливості відновлення кредитування на придбання автотранспорту.

Особлива увага була приділена питанням зняття з обліку та перереєстрації транспортних засобів, яке регулюється Постановою КМУ від 07.09.1998 р. № 1388. Було відзначено необхідність приведення діючої процедури відчуження заставленого транспортного засобу  в порядку позасудового звернення стягнення до вимог чинного законодавства, зокрема Цивільного Кодексу України, законів України “Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень”, “Про заставу” та усунення розходжень в правових тлумаченнях і колізій з цього питання.

За пропозицією  генерального директора ВААІД Олега Назаренка була створена спільна робоча група, яка розроблятиме необхідні зміни для законодавства з метою вирішення висвітлених на нараді проблем.

 

Пошук
НОВИНИ