RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
У Міністерстві юстиції відбулася зустріч з представниками банківської спільноти

04.12.2008

У Міністерстві юстиції України відбулася розширена зустріч з Міністром юстиції України Миколою Оніщуком, представниками даного міністерства, Секретаріату Президента та банківської спільноти. Асоціацію українських банків представляв керівник юридичної експертної ради АУБ Анатолій Жуков.

У ході зустрічі було розглянуто зміни до ряду нормативно-правових актів, розроблених Аналітичним центром “Академія” за участі фахівців банків, Асоціації українських банків, Українського кредитно-банківського союзу.

Зміни стосувалися питання спрощення механізмів стягнення простроченої заборгованості з недобросовісних позичальників. Зокрема, в ході зустрічі обговорювалися проблеми удосконалення механізмів досудової реалізації предмету іпотеки та застави транспортного засобу, а також встановлення механізму заборони виїзду за кордон особи щодо якої відкрито виконавче провадження.

За підсумками зустрічі Міністром юстиції Миколою Оніщуком було прийнято рішення, відповідно до якого Міністерство юстиції підготує зміни до нормативно-правових актів з урахуванням інтересів усіх учасників правовідносин та обговорить ці зміни з учасниками зустрічі.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ