RSS
15 Листопад
     
 
Новини АУБ
Представники АУБ та МВФ обговорили шляхи виходу з економічної кризи

04.12.2008
Керівництво Асоціації українських банків на прохання представництва МВФ в Україні зустрілося з керівником місії Європейського департаменту МВФ Джейлі Пазарбазіолу. З боку АУБ у зустрічі взяли участь Президент Асоціації Олександр Сугоняко, перший Віце-президент АУБ Володимир Бондар, директор Департаменту з питань нагляду та регулювання банківської діяльності Ірина Самойлова. З боку МВФ у зустрічі також взяли участь постійний представник МВФ в Україні Балаж Хорват, старший фінансовий експерт управління нагляду за фінансовим сектором Тордур Олафсон, економісти управління аналізу фінансового сектора Антоніо Гарсіа Паскуаль та Джохен Андрітукі, технічний радник управління грошей та обміну валют Алан Вандепейт.
Під час обговорення центральну увагу було приділено стану економіки та банківської системи України, стану валютного ринку тощо. Відбувся обмін думками щодо шляхів виходу економіки України з кризи.
Представники МВФ подякували за конструктивне та професійне обговорення, висловивши бажання й надалі продовжувати співпрацю з АУБ.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Пошук
НОВИНИ