RSS
24 Жовтень
     
 
Новини АУБ
АУБ взяла участь у слуханнях Антимонопольного комітету України

17.11.2008

Асоціація українських банків взяла участь у слуханнях Антимонопольного комітету України щодо підставності та наслідків підвищення комунальних тарифів у Києві.

Як відомо,  30.10.2008 року Київська міська державна адміністрація прийняла розпорядження №1488,  відповідно до якого банківським установам з 1 грудня 2008 року тарифи на централізоване опалення і постачання холодної і гарячої води, водовідведення збільшуються у 10 разів.

Під час слухань у Антимонопольному комітеті України Віце-президент АУБ Микола Лутак категорично засудив видане розпорядження як таке, що грубо порушує законодавство України і закликав присутніх відповідальних працівників вжити необхідних заходів для повернення ситуації у правове поле. Законодавством України передбачено лише три категорії споживачів – населення, бюджетні установи та інші споживачі. Виділення будь-яких інших категорій є незаконним.  Крім того, значне диференціювання вартості послуг житлового-комунального господарства в залежності від виду економічної діяльності, у даній ситуації на фінансово-банківському ринку, матиме непередбачувані  соціальні наслідки, – переконаний Віце-президент АУБ.

В.о. Голови Антимонопольного Комітету України О.Мельниченко були передані аргументовані пропозиції АУБ, в тому числі щодо необхідності невідкладного засідання Антимонопольного комітету України з метою прийняття рішення щодо дій Київської міської державної адміністрації. 

 

Пошук
НОВИНИ