RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Відбувся “круглий стіл” на тему “Шляхи виходу з економічної кризи”

11.11.2008

В Українському союзі промисловців і підприємців (УСПП) відбувся “круглий стіл” на тему “Шляхи виходу з економічної кризи”. Мета заходу – обговорення першочергових завдань парламенту, Уряду, професійних громадських об”єднань щодо покращення економічної ситуації в державі. В роботі “круглого столу” взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко, Президент Центру антикризових досліджень Ярослав Жаліло, Керуючий партнер «Ернст енд Янг» в Україні Олексій Кредісов, керівники провідних підприємств, представники галузевих асоціацій, громадських організацій.

Від Асоціації українських банків в роботі “круглого столу” взяв участь Перший Віце-президент АУБ Володимир Бондар, який поінформував присутніх про стан національної банківської системи, заплановані заходи щодо стабілізації у банківському секторі, хід виконання Постанови НБУ № 319 тощо.

Як зазначали під час “круглого столу” експерти, криза – вдалий час для реформування структури економіки, її переорієнтування на інноваційний розвиток. «Зараз Україні дана можливість впровадити серйозні структурні реформи, які ми не маємо права не використати», – наголосив  Керуючий партнер «Ернст енд Янг» в Україні Олексій Кредісов.

Учасники “круглого столу” підкреслювали, що антикризова діяльність не повинна спиратися лише на разові заходи. Слідом за ними повинні вживатися середньо та довгострокові заходи, включаючи ретельний бюджетний процес та стратегування економічного розвитку.

Під час “круглого столу” його учасниками проголошено про створення Громадської антикризової ради, до складу якої входитимуть представники професійних об”єднань ділової спільноти, промисловці, підприємці і роботодавці, науковці і аналітики тощо. Громадська антикризова рада відстежуватиме та аналізуватиме результативність та наслідки вжитих владою антикризових заходів, розроблятиме та надаватиме до законодавчих та виконавчих органів влади пропозиції з їх удосконалення та ефективності.


 

Пошук
НОВИНИ