RSS
21 Листопад
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбувся “круглий стіл” на тему «Визначення міри вразливості економіки і банківської системи України від світової фінансової кризи»

22.10.2008

В Асоціації українських банків відбувся “круглий стіл” на тему «Визначення міри вразливості економіки і банків України від світової фінансової кризи». Організаторами “круглого столу” виступили АУБ, Світовий банк, Німецька консультативна група при Уряді України.

Як наголосили учасники заходу, мета проведення “круглого столу” – визначити міру вразливості економіки і банківської системи України від світової фінансової кризи та шляхів пом'якшення її негативного впливу.

Вів “круглий стіл” Президент АУБ Олександр Сугоняко. У “круглому столі” взяли участь Голова Ради АУБ, народний депутат України Станіслав Аржевітін, експерт Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Віталій Бігдай, директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, керівник Німецької консультативної групи з економічних реформ в Україні Рікардо Джуччі, заступник Голови Правління АКБ СР «Укрсоцбанк» Сергій Маноха, заступник директора Компанії “Сігма Блейзер” Олег Устенко, експерт “Бостон Консалтинг Груп” Томас Хербек, начальник Управління курсової політики Департаменту валютного регулювання НБУ Юрій Шамшетдінов, директор економічних програм Центру ім.О.Разумкова Василь Юрчишин та інші.

В ході “круглого столу” обговорено ситуацію навколо світової фінансової кризи та її впливу на українську економіку і банківську систему, шляхи подолання їх в Україні.

За результатами роботи “круглого столу” буде зроблений узагальнений аналіз, який буде подано на розгляд Ради АУБ, що відбудеться у м.Києві 31 жовтня.

 

Пошук
НОВИНИ