RSS
20 Листопад
     
 
Новини АУБ
Третейський суд при АУБ продовжує активну роботу

21.10.2008

В Асоціації українських банків відбулася робоча зустріч з обговорення практики діяльності постійно діючого Третейського суду при АУБ. На зустрічі були присутні: Голова та заступники Голови постійно діючого Третейського суду при АУБ, судді цього суду та представники 23 комерційних банків (Банк “Ренесанс Капітал”, “БТА Банк”, “Базис”, “ВТБ Банк”, “Експрес-банк”, “Інтербанк”, “ІНГ-банк”, “Кредит промбанк”, “Кредит Європа Банк”, “Морський”, “Міжнародний інвестиційний банк”, “Ощадбанк”, “Полі комбанк”, “Райффайзенбанк Аваль”, “Реал-банк”, “Столичний”, “Сбербанк Росії”, “Сведбанкінвест”, “Столиця”, “Укрсоцбанк”, “Універсал-банк”, “Укргазпромбанк”, “Укргазбанк”), державного підприємства “Вугілля України”.

Присутні заслухали доповідь Голови Третейського суду Анатолія Жукова  про роботу Третейського суду та про розгляд Верховною Радою України законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання рішень третейських судів)”, реєстраційний номер 1399.

Анатолій Жуков доповів про прийняття Верховною Радою України у першому читанні законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання рішень третейських судів)” та розгляд зауважень до нього на засіданні Комітету ВРУ. Повідомив, що при розгляді зауважень до даного законопроекту були враховані майже усі зауваження Асоціації українських банків та Третейської палати України.

У своєму звіті Анатолій Жуков повідомив, що з початку 2008 року до Третейського суду АУБ надійшло 2428 позовів. У середньому в 2008 році Третейський суд АУБ розглядав 270 позовів на місяць. Відмітив якість прийнятих рішень та позитивну динаміку розвитку Третейського суду АУБ.

Судді Третейського суду АУБ та інші присутні обговорили практику вирішення спорів у третейському суді АУБ та найбільш цікаві особливості справ, що розглядалися суддями Третейського суду АУБ.

Пошук
НОВИНИ