RSS
24 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Представники АУБ та Світового банку обговорили поточний стан розвитку фінансового сектору України

02.10.2008

В Асоціації українських банків відбулася зустріч керівництва АУБ з провідним експертом фінансового сектору Світового банку, координатором сектору по Україні, Білорусі і Молдові Майклом Едвардсом. З боку АУБ у зустрічі взяли участь Президент Асоціації Олександр Сугоняко, віце-президент АУБ Микола Лутак, директор Департаменту фінмоніторингу, аудиту та бухобліку Тамара Волинько.

Як повідомив п.Едвардс, його перебування в Україні здійснюється у рамках дорадчих послуг державним органам України за підсумками Програми оцінки фінансового сектору. Мета зустрічі в АУБ – обговорити поточний стан розвитку фінансового сектору України.

Під час обговорення центральну увагу було приділено викликам та ризикам, як поточним, так і таким, що можуть мати місце наступного року.

Як наголосив Президент АУБ, маючи позитивні підсумки діяльності банків у поточному році, успішну відповідь банківської системи на зовнішні виклики, не можна не звертати уваги на те, що відбувається на світових фінансових ринках.

З метою відпрацювання механізмів мінімізації впливу на українську банківську систему негативних зовнішніх та внутрішніх факторів, Президент АУБ запропонував п.Едвардсу та експертам Світового банку взяти участь у “круглому столі”, який АУБ планує провести у жовтні разом з експертами НБУ та банків. Окрім цього Олександр Сугоняко повідомив, що 31 жовтня відбудеться засідання Ради Асоціації, на якому також розглядатимуться означені питання.

Представник Світового банку подякував як за конструктивне та професійне обговорення, так і за запрошення до участі у “круглому столі”, висловивши бажання й надалі продовжувати співпрацю з АУБ.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ