RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
АУБ та компанія “Ernst&Young” оголосили про початок Всеукраїнського конкурсу річних звітів банків за 2007 рік та веб-сайтів

29.09.2008

Асоціація українських банків (АУБ) та аудиторська компанія “Ernst&Young”  оголосили про початок Всеукраїнського конкурсу річних звітів банків за 2007 рік та веб-сайтів.

Конкурс має на меті підвищити стандарти корпоративного управління в українському банківському секторі. Проводиться конкурс вже четвертий рік поспіль за участі аудиторських компаній «Великої четвірки» і за підтримки АУБ та представників мас-медіа.

Конкурс проводитиметься у двох номінаціях: річний звіт за 2007 рік та веб-сайт банку. Банки-учасники конкурсу можуть брати участь в обох або одній номінації. За кожною з номінацій буде визначено переможців.

Переможців конкурсу визначить конкурсна комісія, до складу якої входять представники АУБ, провідних аудиторських компаній Ernst&Young, Deloitte, PricewaterhouseCoopers, KPMG та інших організацій. Переможці конкурсу будуть оголошені на урочистій церемонії нагородження, що відбудеться 3 грудня 2008 року.

Для участі в конкурсі необхідно подати:

- заповнену аплікаційну форму, зазначивши номінацію, в якій банк прийматиме участь;
- надруковані типографським способом 2 примірники річного звіту банку за 2007 рік (та англійську версію, при наявності).

Пакет документів потрібно надіслати до 31 жовтня 2008 року на адресу:

До уваги Тамари Волинько
Асоціація українських банків
вул. Марини Раскової, 15
м. Київ 02660
З приміткою «Всеукраїнський конкурс річних звітів банків»

За додатковою інформацією стосовно участі у конкурсі Ви можете звернутися в компанію «Ernst&Young» до Анастасії Хутько за телефоном (044) 490-3045 або електронною поштою Anastasiya.Khutko@ua.ey.com , або до Тамари Костянтинівни Волинько, Асоціація українських банків, за телефоном (044) 517-6022.

Інформація про конкурс

Відповідно до Меморандуму про співробітництво, підписаного між АУБ і міжнародними аудиторськими компаніями Ernst & Young, Deloitte, PricewaterhouseCoopers, KPMG, сторони спільно організовують і проводять Всеукраїнський конкурс річних звітів банків і веб-сайтів. Міжнародні аудиторські компанії «Великої четвірки» по черзі виступають організаторами конкурсу спільно з АУБ.

Організатори сподіваються, що їхня спільна ініціатива сприятиме поліпшенню існуючої практики корпоративного управління в комерційних банках України, посиленню ролі недержавних банківських об”єднань (асоціацій та союзів) в українському банківському секторі та налагодженню відкритого та прозорого діалогу про перспективи розвитку банківської системи в Україні.

 

P.S.

Форма заявки на участь у Всеукраїнському Конкурсі річних звітів за 2007 р. та Веб-сайтів банків 

http://www.aub.com.ua/ua/letters/?_m=publications&_t=rec&id=13585

 

 

Пошук
НОВИНИ