RSS
21 Листопад
     
 
Новини АУБ
Керівництво АУБ зустрілось з місією Комітету експертів Ради Європи з питань оцінки заходів боротьби з відмиванням коштів (MONEYVAL)

25.09.2008

Керівництво Асоціації українських банків зустрілось з місією представників Спеціального комітету експертів Ради Європи з питань оцінки заходів боротьби з відмиванням коштів (MONEYVAL), яка прибула до України з метою здійснення ІІІ раунду взаємних оцінок існуючого стану функціонування системи протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму.

З боку Комітету експертів Ради Європи у зустрічі взяли участь п. Лівія Стоіка-Бехт (адміністратор MONEYVAL, Генеральний директорат з правових питань, Рада Європи, м. Страсбург), п. Джаміл Чоудхрі (FATF, відділ політики фінансових злочинів, м. Лондон), п. Яковс Майкл (слідчий/фінансовий аналітик, співробітник ПФР, Кіпр), п. Фросина Целеска (старший аналітик, департамент банківського регулювання, Центробанк Македонії, м. Скоп”є), п. Армен Малхасян (спеціаліст з методології, Центр фінансового моніторингу, Центробанк Вірменії, м. Єреван).  З боку Асоціації українських банків у зустрічі взяли участь президент АУБ п. Олександр Сугоняко, перший віце-президент АУБ п. Володимир Бондар, директор Департаменту фінмоніторингу, аудиту та бухобліку п. Тамара Волинько.

Під час зустрічі сторони обговорили стан та перспективи розвитку національної системи протидії відмиванню "брудних" коштів та фінансування тероризму, рівень відповідної законодавчої та нормативно-правової бази в Україні тощо. Представники АУБ відповіли на питання, які цікавили міжнародних експертів.

На закінчення гості подякували за відверту розмову і отриману інформацію, висловивши побажання щодо продовження співпраці.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ