RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулась робоча зустріч з Головою Правління Bank Medici пані Сонею Кон (Австрія)

29.08.2008

28 серпня ц.р. в АУБ відбулась робоча зустріч з Головою Правління Bank Medici пані Сонею Кон (Австрія). Пані Кон вперше відвідала Київ з ознайомчим візитом. Метою візиту є оцінка ринкових можливостей України у сфері фінансових послуг та встановлення ділових контактів із найважливішими представниками цього сектору ринку.
В ході зустрічі Перший віце-президент АУБ Бондар В.О. надав інформацію про банківську систему України та діяльність АУБ.
Зі свого боку пані Кон надала інформацію про Bank Medici, його історію та головні напрямки діяльності. Пані Кон також повідомила, що нині банк вивчає можливості входження на український ринок фінансових послуг та створення дочірньої структури Bank Medici в Україні. На закінчення зустрічі пані Кон також поцікавилась про можливості співпраці з АУБ та входження до складу його членів, у разі виходу дочірньої структури банку на український ринок.
Учасники зустрічі висловили спільне бажання до продовження співпраці.

Коротка довідка про Bank Medici: банк є продовжувачем вікових фінансових традицій, котрі починались від заснування в 1771 році Віденської фондової біржі. Інституційним партнером банку є державний Банк Австрія Кредитанштальт, який є  членом Uni Credit Group. Напрямки діяльності банку: інституційне інвестування (в рамках власних інвестиційних продуктів керує більш ніж 3,3 млрд. дол. США); івестиційний банкінг; управління приватним капіталом.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ