RSS
24 Жовтень
     
 
Новини АУБ
У Національному банку України відбулась робоча зустріч Голови НБУ В.Стельмаха з Президентом АУБ О.Сугоняком

28.08.2008

27 серпня ц.р. у Національному банку України відбулась робоча зустріч Голови НБУ В.С.Стельмаха з Президентом АУБ О.А.Сугоняком. У зустрічі також прийняли участь Виконавчий директор НБУ з питань готівково-грошового обігу Дащенко О.В. та Перший віце-президент АУБ Бондар В.О. Серед інших, на зустрічі розглядались проблемні питання, пов’язані з охороною при перевезенні цінностей.
Голова НБУ Стельмах В.С. поінформував учасників про  роботу НБУ над “Концепцією удосконалення готівкового грошового обігу в Україні”. Концепція передбачає системний підхід і впровадження кращого світового досвіду у сфері обігу готівки. НБУ у системі заходів розглядає також намір через свої установи активніше сприяти комерційним банкам у технологічному забезпеченні роботи з готівковими коштами і організації роботи з їх інкасації та супроводу. В цьому питанні вивчається зарубіжний досвід діяльності СІТ – компаній. Було зазначено, що ст.22 ЗУ “Про Національний банк України” дає НБУ можливість активно працювати в даному напрямку через удосконалення діяльності підрозділів відомчої охорони НБУ. Розглядається питання доцільності створення Міжбанківського інкасаційного центру.
Президент АУБ Сугоняко О.А. розповів про існуючі проблеми у діяльності українських банків у цій сфері, над вирішенням яких сьогодні працює АУБ, та висловив сподівання, що НБУ також сприятиме створенню прозорої системи ціноутворення на послуги ДСО для комерційних банків. Від імені АУБ він висловив повну підтримку в питанні створення НБУ механізму надання послуг комерційним банкам з охорони банківських цінностей при їх інкасації та перевезенні.
Сторони дійшли до висновку, що системний підхід у питаннях удосконалення грошового обігу сприятиме вирішенню існуючих проблем та забезпечить умови покращення роботи банківської системи України.

 

Пошук
НОВИНИ