RSS
17 Листопад
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ О.А. Сугоняко з офіційним візитом відвідав колег із Білорусі

15.08.2008

5-8 серпня ц.р. Президент Асоціації українських банків О.А. Сугоняко з офіційним візитом відвідав колег з Асоціації білоруських банків

Зустріч в Асоціації білоруських банків

В рамках візиту відбулась зустріч у Національному банку республіки Білорусь із першим заступником Голови Правління банку Ю.М. Алимовим. У зустрічі також взяли участь Голова Асоціації білоруських банків Ф.Й. Чернявський, його заступник А.В. Кучинський, начальник Головного управління банківського нагляду НБ РБ С.В. Дубков та заступник начальника Управління міжбанківського співробітництва з країнами СНД НБ РБ А.В. Бабіна.

Зустріч в Національному банку Республіки Білорусь  (зліва направо: С.В. Дубков, Ю.М. Алимов, А.В. Бабіна, Ф.Й. Чернявський, О.А. Сугоняко)

На зустрічі були обговорені питання функціонування банківських систем двох країн і роль професійних об’єднань банків у цьому процесі. Учасники обмінялись думками щодо існуючих проблем, які стосуються взаємодії кредитно-фінансових установ Республіки Білорусь та України. За підсумками зустрічі були намічені напрями подальшого двостороннього співробітництва.
У відповідності до програми перебування, Олександр Сугоняко відвідав Асоціацію білоруських банків, де ознайомився з її діяльністю та поділився досвідом становлення і розвитку АУБ, розповів про головні напрямки її роботи. В свою чергу, Голова АББ Фелікс Чернявський розповів колезі про історію створення, структуру та діяльність професійного об’єднання білоруських банків. Разом із співробітниками АББ були обговорені питання, що стосуються впровадження рекомендацій Базельского комітету (Базель-2) по управлінню ризиками банківської діяльності в банківських системах Республіки Білорусь та України, оподаткування банківської діяльності. Предметом обговорення була також проблема підготовки кадрів для банківських систем та досвід підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів двох країн.
У ВАТ “Бєлінвестбанк” відбулася зустріч О. Сугоняко  з керівниками білоруських банків, на якій були обговорені:
- тенденції розвитку роздрібного кредитування та головні проблеми, які з цим пов’язані;
- участь іноземного капіталу в статутних фондах банків обох держав;
- організація роботи бюро кредитних історій та колекторських агенств;
- запровадження в банках України МСФЗ;
- порядок формування резервів під кредити;
- розвиток платіжних систем в Україні та Республіці Білорусь;
- питання розвитку корпоративного управління в Республіці Білорусь та досвід банківської системи України у даному напрямку.
Враховуючи позитивну динаміку економічного, торгівельного і культурного співробітництва України та Республіки Білорусь, а також традиційно дружні стосунки наших народів, візит іще раз підтвердив актуальність і добрі перспективи співпраці АУБ з білоруськими колегами.

Зустріч в “Бєлінвестбанку” з білоруськими банкірами

 

Пошук
НОВИНИ