RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
Першим Віце-президентом АУБ призначено Володимира Бондаря

28.07.2008

Рішенням Ради Асоціації українських банків Першим Віце-президентом АУБ затверджено Володимира Бондаря.

Бондар Володимир Олексійович народився у 1958 р. Освіта вища, закінчив фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства (зараз – КНЕУ) за спеціальністю “Фінанси та кредит” (спеціалізація – фінансування і кредитування капітальних вкладень).

З 1979 по 1991 рік працював в системі колишнього Будбанку СРСР (після реорганізації банків в 1987 р. – Промбудбанку СРСР) на посадах ревізора, старшого ревізора, заступника керуючого відділенням, начальника відділу, начальника управління Укрконтори Будбанку СРСР (Укрбанку Промбудбанку СРСР).

Стояв біля джерел створення Національного банку України, працював у 1991-92 рр. в його центральному апараті на посадах начальника управління та заступника Голови Правління НБУ.

У 1992 – 95 рр. – заступник Голови Правління Промінвестбанку України (створеного під час акціонування на базі колишнього   Укрпромбудбанку).

З 1996 по 1999 рр. – перший заступник Голови Правління Національного банку України, з травня 1999 по грудень 2000 р. – Голова Правління НАСК “Оранта”.

Працював помічником–консультантом народного депутата України, радником Голови Правління ВАТ “Ощадбанк України” тощо.

 

Пошук
НОВИНИ