RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбувся “круглий стіл” за участю НБУ та делегації від банківської спільноти Латвії

26.06.2008

У рамках державного візиту до України Президента Латвійської Республіки Валдіса Затлерса в Асоціації українських банків відбувся “круглий стіл” за участю представників латвійської делегації, НБУ та АУБ.

У складі латвійської делегації були присутні Голова та член Правління банку “Trasta Komercbank”, член правління АТ “PrivatBank”, представник “Pareks-bank” у м.Києві, а також виконуючий обов’язки ректора та завкафедрою Ризької міжнародної вищої школи економіки та управління.

Від НБУ у заході приймали участь представники департаментів методології банківського регулювання та нагляду, валютного регулювання, економічного аналізу та прогнозування, а також проректор Університету банківської справи з науково-дослідницької та інноваційної роботи.

Від АУБ участь взяли Віце-президент Асоціації, а також керівники Департаменту з питань нагляду і регулювання банківської діяльності, Інформаційно-аналітичного центру, Управлінь валютного регулювання та міжнародних зв’язків.
 
Під час “круглого столу” було здійснено презентації банківських систем України та Латвії, обговорено їх стан та перспективи розвитку. Сторони обмінялися своїм баченням та досвідом, обговорили поточну економічну ситуацію в обох країнах, стан фінансових ринків, ситуацію з інфляційними процесами та застосуванням антиінфляційних заходів, питання валютної та курсової політики, іпотечного кредитування, можливості відкриття філій іноземних банків в Україні тощо. Також сторони обмінялись досвідом роботи у сфері підготовки фахівців з банківської справи.

Крім того розглядалося питання можливого співробітництва в галузях банківських та фінансових послуг.

Позитивно оцінивши результати зустрічі, її учасники висловилися за необхідність поглиблення співпраці.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ