RSS
18 Листопад
     
 
Новини АУБ
За сприяння АУБ проведено семінар “Реорганізація банків: правові та фінансові аспекти”

26.06.2008

За сприяння Асоціації українських банків у м. Києві 24-25 червня Міжнародним інститутом бізнесу проведено дводенний семінар «Реорганізація банків: правові та фінансові аспекти». Мета семінару – обговорення проблемних питань, які виникають під час реорганізації комерційних банків та пошук механізмів усунення або мінімізації виявлених ускладнень.

Перед учасниками семінару виступили Віце-президент Асоціації українських банків Микола Лутак, директор Центру корпоративного управління МІБ Олександр Окунєв, співробітник управління корпоративних фінансів ДКЦПФР Олена Туркова, співробітник департаменту припинення діяльності банків Національного банку України Андрій Хачатуров, консультант з питань фінансів консалтингової компанії "Група корпоративного розвитку" (створена за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC)) Андрій Катаєв.

Під час семінару його учасники отримали інформацію щодо юридичних та фінансових аспектів кожної з реорганізаційних процедур (злиття, приєднання, поділу, виділу, перетворення), роз”яснення щодо вимог ДКЦПФР та НБУ до здійснення реорганізаційних процедур, а також матеріали, які, окрім підборки нормативних актів, містять методичні рекомендації та зразки основних документів, що складаються під час здійснення реорганізаційних процедур.

За словами учасників семінару, особливо корисними були  практичні поради фахівців щодо можливостей практичного застосування реорганізаційних процедур комерційних банків.

У ході семінару його учасники підкреслювали, що внаслідок суперечності законодавства в Україні існує чимало невирішених проблем щодо реорганізації банків. У зв’язку  із цим наголошувалось на необхідності спільного пошуку головних проблемних моментів реорганізації банків та вироблення системної позиції з цього приводу. З огляду на це АУБ планує продовжувати активну співпрацю із Комітетами Верховної Ради України, НБУ та ДКЦПФР щодо більш ефективного спрощення та скорочення існуючих реєстраційних процедур.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ