RSS
20 Листопад
     
 
Новини АУБ
В АУБ за участю керівництва ДДСО при МВС України відбулося обговорення цінової політики на послуги охорони банків

24.06.2008

В Асоціації українських банків відбулося спільне засідання робочої групи за участю представників від ДДСО при МВС України на чолі із заступником начальника Запорожцем Ю.М. та робочої групи від АУБ у складі представників банків-членів Ради з питань охорони при АУБ на чолі із Головою Ради, заступником Голови Правління банку ВАТ “Райффайзен банк Аваль” Шелудьком Г.П.

В засіданні також взяли участь провідні спеціалісти з питань безпеки та охорони банків: ВАТ “Ощадбанк”, ВАТ “Укрексімбанк”, АКІБ “Укрсиббанк”, АКБ “Укрсоцбанк”, АТ “Укрінбанк”, ВАТ КБ “Укргазбанк”, АБ “Експрес-банк”, ВАТ “Сведбанк”, ВАТ КБ “Надра”, АКБ “Трансбанк”.

Метою засідання спільної робочої групи було розгляд та погодження спірних позицій щодо внесення змін до абзацу першого пункту 1 “Протоколу погодження принципів цінової політики ДСО при МВС України для банків на 2008 рік”, підписаного 29 жовтня 2007 р. відповідно до “Меморандуму про співпрацю з питань охорони між ДДСО при МВС України і Асоціацією українських банків”.

В ході засідання сторони домовились, що ДДСО найближчим часом підготує та надасть на узгодження робочій групі від АУБ пропозиції щодо калькуляції ціни охоронних послуг для банків та їх нормативне обґрунтування. З метою урахування особливостей регіонів вони будуть поділені на 4 групи.

Розрахунки вартості  охоронних послуг, згідно із домовленістю, ДДСО надасть для погодження з робочою групою від АУБ відповідно до специфіки цих регіональних груп в розрахунку, що в кожній окремій групі ціни для всіх банків даної групи будуть однаковими.

 

Пошук
НОВИНИ