RSS
15 Листопад
     
 
Новини АУБ
Привітання від Комітетів Верховної Ради України з Днем банківських працівників

16.05.2008

Президенту
Асоціації українських банків
п. Сугоняко О.А.


Шановний Олександре Анатолійовичу!

З нагоди святкування професійного свята - Дня банківських працівників - дозвольте висловити Вам щиру подяку за активну участь в удосконаленні законодавства, що регулює діяльність фінансово-кредитних установ та конструктивні пропозиції, направлені на розвиток банківського сектору економіки України.

Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю та переконаний, що лише спільними зусиллями влади та громадськості можливо створити в Україні цілісну та гармонійну систему законодавства, яке стане підґрунтям для розвитку економіки нашої держави за сучасним європейським зразком.
З повагою

Голова Комітету
з питань фінансів і
банківської діяльності                                                   М.Я. АЗАРОВ

 

--------------------------------------------------

 

Шановний Олександре Анатолійовичу!

З нагоди святкування професійного свята - Дня банківських працівників - дозвольте висловити Асоціації українських банків щиру подяку за активну участь в удосконаленні податкового законодавства та конструктивні пропозиції, направлені на розбудову в Україні прозорої, зрозумілої і справедливої податкової системи.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та переконані, що лише спільними зусиллями влади та громадськості можливо створити в Україні цілісну та гармонійну систему законодавства, яка стане підґрунтям для розвитку економіки нашої держави, а також її банківської системи за сучасними світовими стандартами.

Голова Комітету
з питань податкової та митної політики                             С.А.ТЕРЬОХІН

 

----------------------------------------------------


Шановний Олександре Анатолійовичу!

Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики з нагоди святкування професійного свята - Дня банківських працівників -висловлює колективу Асоціації українських банків щиру подяку за активну участь в удосконаленні законодавства, що регулює діяльність фінансово-кредитних установ, та конструктивні пропозиції, направлені на розвиток фінансового сектору економіки України.

Вітчизняна банківська система - невід'ємна ланка національної економіки, вагомий чинник її подальшого розвитку. Від професіоналізму та ініціативності фінансистів напряму залежить економічна стабільність в державі, рішення важливих соціальних питань.

Ми високо цінуємо роботу Асоціації українських банків з огляду на велику позитивну роль, яку Асоціація відіграє у розвитку і зміцненню банківської системи України.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, оскільки спільними зусиллями влади та громадськості, зокрема Асоціації українських банків, вже чимало зроблено для створення законодавчого та нормативно-правового поля, сприятливого для розвитку економіки нашої держави за сучасним європейським зразком.

Голова Комітету
з питань економічної політики                                             О.ТКАЧЕНКО

Завідувач секретаріату Комітету                                          Є.ДЯТЛОВ

 


 

 

Пошук
НОВИНИ