RSS
24 Листопад
     
 
Новини АУБ
Керівництво АУБ обговорило проблему відмивання «брудних грошей» з делегацією Євросоюзу

22.09.2003

У суботу 20 вересня відбулася зустріч між керівництвом АУБ, делегацією Європейського Союзу з організації MONEYVAL (PC-R-EV), яка займається питаннями боротьби з відмиванням “брудних грошей”, та керівництвом Державного департаменту фінансового моніторингу України.

На зустрічі обговорювалися актуальні питання фінансового моніторингу в Україні. Гостей цікавили проблеми, що виникають у банках в процесі здійснення первинного фін моніторингу.

АУБ підтвердило готовність банків до конструктивної співпраці з Держдепартаментом фінансового моніторингу, але висловило своє занепокоєння з приводу деяких фактів зростаючого втягнення Державної податкової адміністрації у ці питання (див. Розпорядження КМУ від 17.07.03 № 420-р та спільний Наказ Держфінмоніторингу та ДПА України від 12.08.03 № 94/387).

АУБ і в подальшому має намір уважно слідкувати за всіма процесами, що відбуваються в Україні в питаннях боротьбі з відмиванням коштів і буде послідовно і публічно відстоювати інтереси банків та їх клієнтів стосовно захисту інформації.

Прес-служба
Асоціації українських банків
т. 559-31-76
presa@aub.com.ua

Додаток 1:

Наказ Державного департаменту фінансового моніторингу Міністерства фінансів України, Державної податкової адміністрації України від 12 серпня 2003 року N 94/387 "Про затвердження Порядку надання Держфінмоніторингом ДПА України узагальнених матеріалів..." 

Додаток 2:
РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ «Про відрядження осіб начальницького складу податкової міліції до Держфінмоніторингу» 

Пошук
НОВИНИ