RSS
21 Листопад
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулась зустріч з представниками міжнародного медіа агентства Global Business Worldwide

08.04.2008

В Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняка з представниками міжнародного медіа агентства Global Business Worldwide Кьелем Стейн (директор проектів) та Равзою Гулер (координатор проектів).

Мета їх візиту – підготовка доповіді для міжнародного бізнес журналу Fortune, оскільки його наступний спеціальний випуск буде присвячено Україні. Як повідомили гості, журнал Fortune має тираж майже 1 000 000 екземплярів. Його читацьку аудиторію складають світові урядові та бізнесові кола. Тому підготовка доповіді для нього, запевнили гості, це один з найкращих засобів розповісти міжнародному оглядачу про розвиток України з метою поінформування іноземних інвесторів про перспективи вкладання інвестицій в місцеві ринки.

Напередодні представники агентства Global Business Worldwide провели зустріч із Президентом України Віктором Ющенко.

Під час зустрічі в АУБ буди обговорені питання розвитку економіки, інвестиційних можливостей, функціонування сектору фінансових послуг в Україні тощо.

Президент АУБ розповів гостям про роботу і напрямки діяльності Асоціації, стан та перспективи розвитку національної банківської системи. Обговорено питання економічних досягнень України за останні часи, макроекономічного розвитку та збереження економічної стабільності, розвитку фінансового сектору. Також обговорено основні визначальні фактори  національного інвестиційного ринку.

З боку Асоціації у зустрічі також взяли участь віце-президент АУБ Микола Лутак та заступник директора Інформаційно-аналітичного центру Ігор Руденко.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ