RSS
18 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ прийнято до Європейської банківської федерації

20.03.2008

Асоціацію українських банків (АУБ) прийнято до Європейської банківської федерації (ЄБФ). Про це повідомив Генеральний секретар ЄБФ Гвідо Равот. У листі на ім‘я Президента АУБ Олександра Сугоняко він відзначив: “Мені приємно повідомити Вам, що Виконавчий Комітет ЄБФ на своєму 238-му засіданні, та Рада директорів ЄБФ шляхом опитування,  визнала асоційоване членство  Асоціації українських банків у Європейській банківській федерації з 1 квітня 2008 року”.

Генеральний секретар ЄБФ у також відзначив: “Повідомляю Вам, що ЄБФ проводить двічі на рік збори асоційованих членів, і наступні збори відбудуться 2 червня 2008 року у Тирані, Албанія. Я запрошую Вас прийняти участь у цих зборах як нового асоційованого члена ЄБФ”.

Європейська Банківська Федерації заснована у 1960 році. Вона представляє інтереси  банківської галузі в європейських  країнах та їх владних інституціях. До сфери її діяльності залучено  понад 4,500 банків із 39 країн, активи яких складають  понад 20 000 мільярдів євро і  які нараховують  2.3 мільйона працівників.

ЄБФ представляє, захищає та відстоює інтереси її членів, сприяє  розвитку банківської галузі, у тому числі через законотворчість та  опрацювання проектів законодавчих актів, забезпечує своїх членів необхідною інформацією,  надає ряд важливих послуг своїм членам, а також допомагає новим членам здійснити відповідні процедури щодо набуття членства в ЄС, або при входженні у зону Євро.

Федерація складається з наступних органів: Правління, Президент Федерації, Виконавчий Комітет, Голова Виконавчого Комітету, Генеральний Секретар, Секретаріат, Консультативні Комісії тощо. Інтернет-сайт ЄБФ: www.ebf-fbe.eu

До складу ЄБФ станом на 2008 рік входить 30 національних банківських асоціацій на правах повних членів. Ще 9 банківських асоціацій є асоційованими членами ЄБФ, серед них:  Албанія, Андорра, Вірменія, Хорватія, Румунія, Росія, Туреччина, Монако та Чорногорія.


Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ