RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ подала пропозиції щодо удосконалення організації перевезення валютних цінностей та інкасації коштів

17.03.2008

В Асоціації українських банків відбулась нарада з обговорення змін та доповнень до Інструкції НБУ з організації перевезення валютних цінностей та інкасації коштів у банківських установах.

У нараді взяли участь представники ВАТ “Ощадбанк”, АКБ “Укрсиббанк”, АКБ “Укрсоцбанк”, АБ “Експрес-банк”, АКБ “Ерсте Банк”,  ВАТ "Сведбанк" та Асоціації українських банків. Після детального обговорення зауважень та пропозицій, що надійшли від комерційних банків, внесення в них уточнень та доповнень, було прийнято рішення надіслати їх до Національного банку України.

За результатами наради Президентом АУБ Олександром Сугоняко було надіслано до НБУ запропоновані банками зауваження та пропозиції для внесення відповідних змін та доповнень до Інструкції. Зокрема, пропозиції стосуються уточнення та доповнення окремих термінів, викладених в Інструкції, питань, пов’язаних з наданням банкам додаткових повноважень, підвищенням рівня організації, відповідальності, захисту цінностей під час їх перевезення та інкасації, врегулювання відносин між комерційними банками та територіальними управліннями НБУ тощо.


Прес-служба
Асоціації українських банків

 

 

Пошук
НОВИНИ