RSS
20 Листопад
     
 
Новини АУБ
Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко провів ділову зустріч з Головою Комітету з питань фінансів та банківської діяльності Верховної Ради України Миколою Азаровим

14.03.2008

Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко провів ділову зустріч з Головою Комітету з питань фінансів та банківської діяльності Верховної Ради України Миколою Азаровим.

Під час зустрічі було обговорено існуючі та можливі макроекономічні ризики в Україні у зв”язку із ситуацією на міжнародних фінансових ринках. Окрім цього, було відзначено, що високі темпи зростання кредитування фізичних осіб в Україні несуть в собі певні ризики. Сторони погодились щодо доцільності уповільнення темпів зростання банківського рітейлу для перенаправлення кредитних ресурсів зі споживання на кредитування виробництва, щоб мінімізувати ризики.

Президент АУБ також поінформував п. Азарова про підготовку до проведення ХIV З”їзду АУБ, який заплановано провести у форматі всеукраїнської загальнобанківської наради. Як повідомив Президент АУБ, серед іншого на З”їзді будуть обговорюватись питання мінімізації ризиків, які можуть бути привнесені в українську економіку з міжнародних фінансових ринків.

В ході зустрічі п. Азаров прийняв запрошення до участі у З”їзді Асоціації українських банків та погодився виступити на ньому.


Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ