RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ зустрівся з керуючим директором компанії The Boston Consulting Group

13.03.2008

В Асоціації українських банків відбулась зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняко з керуючим директором компанії The Boston Consulting Group та головою офісу BCG СНД Штефаном Дертнігом. З боку АУБ у зустрічі також взяв участь віце-президент Асоціації Микола Лутак.

Як повідомив пан Дертніг, The Boston Consulting Group є світовим лідером з питань стратегії й загального управління, консультуючи компанії в різних галузях економіки по всьому світі з 1963 р. Зараз компанія нараховує 64 офіси в 38 країнах світу. Основними напрямком діяльності компанії є стратегічний розвиток і оптимізація організаційних структур і бізнес-процесів для українських, російських і міжнародних корпорацій в таких галузях, як фінансовий сектор, промисловість, енергетика, телекомунікації, споживчі товари й роздрібна торгівля.

У ході зустрічі були обговорені питання впливу світової фінансової нестабільності на Україну та країни СНД.

Президент АУБ поінформував пана Дертніга про підготовку до проведення ХIV З”їзду АУБ, який заплановано провести у форматі всеукраїнської загальнобанківської наради, і де, серед іншого, будуть обговорюватись питання мінімізації ризиків, які можуть бути привнесені в українську економіку з міжнародних фінансових ринків.

Штефан Дертніг прийняв запрошення до участі у З”їзді Асоціації українських банків та погодився виступити на ньому.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ