RSS
24 Лютий
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ зустрівся з керівництвом Oxford Business Group (OBG) в Україні

23.01.2008
В Асоціації українських банків відбулась зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняко з представниками Oxford Business Group (OBG) в Україні, що спеціалізується на підготовці щорічного інвестиційного дослідницького матеріалу країн Східної Європи, Середнього Сходу, Африки і Азії. Зокрема, з боку OBG у зустрічі взяли участь менеджер проекту в Україні Джош Френкін та директор представництва Вівіан Зелдіс.  

Як повідомили гості, продовжуючи роботу над створенням публікації Emerging Ukreine 2008, аналітики компанії OBG проводять в Україні дослідження і висвітлення різнобічних аспектів української економіки.

Під час зустрічі гості обговорили стан економіки, фінансового ринку та національної банківської системи України, перспективи розвитку комерційних банків, вдосконалення банківських продуктів. Їх цікавили питання входження іноземного капіталу в банківський сектор України та можливості обмеження для іноземної власності, зростання обсягів споживчого кредитування та іпотеки, регулятивні питання, перспективи щодо інфляції тощо.

З додатковою інформацією про Oxford Business Group (OBG) можна ознайомитись: www.oxfordbusinessgroup.com
З боку АУБ у зустрічі також взяли участь Віце-президент Микола Лутак та директор Департаменту з питань нагляду те регулювання банківської діяльності Ірина Самойлова. 
Прес-служба
Асоціації українських банків
Пошук
НОВИНИ