RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
НБУ підтримує пропозиції АУБ щодо удосконалення статистичних звітів банків

18.01.2008

Асоціація українських банків подала до Національного банку України пропозиції щодо удосконалення статистичних звітів банків за формами № 524 та  № 555, передбачених Правилами організації статистичної звітності, що були затверджені Постановою Правління НБУ  № 255.

У відповідь в.о. Голови НБУ Анатолій Шаповалов надіслав до АУБ листа, у якому висловив подяку “за слушні пропозиції”, відзначивши, що “Національний банк України розділяє позицію Асоціації українських банків щодо можливості удосконалення зазначених форм звітності”.

Повідомляючи, що статистичну форму звітності № 524 «Інформація про операції нерезидентів з цінними паперами на території України» введено з метою моніторингу руху коштів (виникнення зобов’язань перед нерезидентами) за операціями з цінними паперами в розрізі їх видів та термінів погашення, в.о. Голови НБУ у своєму листі до Президента АУБ повідомив:  
“Враховуючи зазначену специфіку, пропозиції Асоціації українських банків прийняті до уваги і будуть враховані при внесенні змін до форм звітності у вcтановленому порядку.

Користуючись нагодою, Національний банк України також повідомляє, що сьогодні розробляє заходи з покращання інформаційної взаємодії з Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, що надасть можливість удосконалити форми статистичної звітності, зазначені у Вашому листі.
При цьому Національний банк України сподівається на подальшу плідну співпрацю з Асоціацією українських банків”.


Прес-служба
Асоціація українських банків

Пошук
НОВИНИ