RSS
23 Листопад
     
 
Новини АУБ
В АУБ обговорено питання доступу банків до інформаційно-довідкової системи про втрачені документи

18.01.2008

Міністерство внутрішніх справ України запропонувало комерційним банкам проект Договору про надання інформаційних послуг щодо доступу банків до інформаційно-довідкової системи (ІДС) про втрачені документи.

На пропозицію Національного банку України з цього питання в Асоціації українських банків відбулася нарада за участю представників НБУ, АУБ, Першого всеукраїнського бюро кредитних історій та комерційних банків АТ “Каліон Банк Україна”, ВАТ “Кредит промбанк”, АКБ “Меркурій”, ВАТ КБ “Надра”, ВАТ “Ощадбанк”, АКБ “Укрсоцбанк”, ВАТ “Український професійний банк”, КБ “Уні Кредит Банк”, ВАТ КБ “Хрещатик”.

На нараді обговорено зауваження та пропозиції до запропонованого проекту Договору, а також порядку його підписання та порядку надання банкам доступу до інформаційно-довідкової системи МВС України.

Як було наголошено, предметом запропонованого проекту Договору є надання МВС України платних інформаційних послуг комерційним банкам щодо здійснення перевірки легітимності документів (паспортів), що подаються первинними об”єктами фінансового моніторингу – фізичними особами.

Проект Договору розроблено на виконання Указу Президента України  № 216/2007 від 17.03.07 р. «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 лютого 2007 року “Про заходи щодо запобігання непродуктивному відпливу капіталів за межі України».

Обговоривши розроблений МВС України проект Договору, на нараді в АУБ вирішено подати його на вивчення комерційними банками. Подані банками зауваження та пропозиції будуть узагальнені АУБ та передані до НБУ.


Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ