RSS
15 Листопад
     
 
Новини АУБ
Банки переукладають угоди з ДСО при МВС України на охоронні послуги на 2008 р.

20.12.2007

У відповідності з домовленостями між Асоціацією українських банків та Департаментом Державної служби охорони при МВС України, досягнутими під час підписання 29 жовтня 2007 р. Меморандуму про співпрацю та Протоколу погодження принципів цінової політики для банків на 2008 рік, комерційні банки та підрозділи ДСО укладають нові угоди на 2008 р.

Як повідомляють комерційні банки, загалом, процес переукладання договорів (укладання додаткових угод) з ДСО на послуги з охорони здійснюється у відповідності до підписаних документів про співпрацю.

Повідомлення, що отримані від ВАТ “Райффайзен Банк Аваль”, АКБ “Укрсоцбанк”, ВАТ Реал Банк, ВАТ КБ “Хрещатик”, ВАТ “Сведбанк”, ЗАТ КБ “Приватбанк” та інших, свідчать про те, що:
- укладені Угоди про співробітництво з ДДСО та надані вказівки щодо порядку оформлення додаткових угод на охоронні послуги за новими тарифами з 01.01.2008 року (ВАТ “Райффайзен Банк Аваль”);
- підписані з ДСО погоджені тарифи на охоронні послуги на 2008 рік (ВАТ Реал Банк, м.Харків);
- на умовах, вказаних у документах щодо співпраці, здійснюється, в обумовлені терміни подальша робота з підписання розрахунків – дислокацій або договорів, у робочому порядку вирішуються питання цінової політики на 2008 рік по мірі їх надходження (АКБ “Укрсоцбанк”, ВАТ КБ “Хрещатик”, ВАТ “Сведбанк” (“Тас-комерцбанк”), ЗАТ КБ “Приватбанк” та інші).

Водночас, відомі поодинокі випадки, коли вказані вище документи деякими підрозділами ДСО та комерційними банками недостатньо вивчені та не враховуються у роботі щодо надання охоронних послуг банкам, у зв`язку із чим трапляються непорозуміння та протиріччя.

В АУБ наголошують, що як з боку Асоціації, так і з боку ДДСО підхід до вирішення питань, передбачених Меморандумом та іншими вказаними вище документами, залишається незмінним.

У відповідності до Протоколу наради в ДДСО від 23.11.2007 р. термін завершення роботи по укладанню договорів визначено до 25.12.2007 р.
Банкам варто мати на увазі, що Протоколом погодження принципів цінової політики на 2008 рік для банків (п.1) передбачено розглядати та погоджувати ціни на послуги ДСО з охорони на рівні центральних офісів банків і ДДСО при МВС України.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ