RSS
19 Лютий
     
 
News from AUB
Президент АУБ зустрівся з представниками Німецької консультативної групи з питань економічних реформ

20.12.2007

В Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняка з представниками Німецької консультативної групи з питань економічних реформ та Німецького інституту економічних досліджень.

З німецької сторони у зустрічі взяли участь експерти Рікардо Джуччі та Роберт Кіхнер. З боку АУБ були присутні Віце-президент Асоціації Микола Лутак, директор Департаменту з питань нагляду та регулювання банківської діяльності Ірина Самойлова, директор Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук, радники Президента АУБ Василь Мельник та Юрій Рибалка.

Під час зустрічі обговорено поточну економічну ситуацію в Україні, стан та перспективи розвитку національної банківської системи. Представники Німецької консультативної групи презентували свої дослідження з питань росту зовнішніх запозичень приватного сектору та кредитного зростання в Україні, а також інфляції в Україні.

Відбулася професійна дискусія, в ході якої Президент АУБ запропонував німецьким експертам співпрацю щодо вивчення впливу міжнародної фінансової кризи на діяльність українських банків в 2008 р. Пропозиція була прийнята та обговорені форми такої співпраці.

Зустріч пройшла в діловому форматі. Представники Німецької консультативної групи подякували за досить відверту дискусію, отриману інформацію та принципову позицію з обговорюваних питань, висловивши побажання проводити такі зустрічі й надалі.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ