RSS
24 Жовтень
     
 
Новини АУБ
АУБ привітала Юлію Тимошенко з обранням Прем’єр-міністром України

19.12.2007

                                   Шановна Юліє Володимирівно!
      Від імені Асоціації українських банків та особисто від себе щиро вітаю Вас з визначною подією – обранням Прем’єр-міністром України !
      Ваше повернення на цю посаду символізує зреалізоване прагнення українського народу до зрозумілості, прозорості та передбачуваності у діях керівників держави, домінування принципів над інтересами, утвердження соціальної справедливості.
      З Вашим приходом банківська спільнота пов’язує надії на те, що, нарешті, головним акцентом роботи українського Уряду стане творення справді сприятливих умов функціонування всіх суб’єктів економіки, а не лобіювання вузькокланових інтересів окремих груп, які протирічать інтересам держави і українського народу, гальмують розвиток народного господарства.
      Вочевидь, зреалізувати це в умовах сьогодення буде вкрай непросто. Банківська система заявляє про всіляку підтримку Вашого курсу на запровадження державницьких принципів роботи найвищого виконавчого органу України, пріоритетності неухильного дотримання національних інтересів, взаєморозуміння всіх учасників господарської діяльності, дотримання верховенства права у всіх сферах життя.
      Сподіваємося, що Ваше обрання на цю високу посаду призведе до оновлення політичного життя в Україні на основі повернення у політику моралі, здорового глузду, професіоналізму.
     Хай Ваша робота має своїм результатом покращення життя людей і економічного поступу країни.
     Від усього серця бажаю Вам якнайшвидших і довготривалих успіхів у Вашій надзвичайно складній та відповідальній справі.
     Міцного здоров’я, невичерпної енергії, терпіння та виваженості Вам у всіх Ваших справах! Нехай Господь благословить Вас у цей складний час!

З повагою
Президент Асоціації українських банків       О.СУГОНЯКО

 

 

Пошук
НОВИНИ