RSS
19 Грудень
     
 
Новини АУБ
АУБ та аудиторська компанія Deloitte провели Всеукраїнський конкурс Річних звітів банків за 2006 рік та веб-сайтів банків

19.12.2007

Асоціацією українських банків та аудиторською компаніє Deloitte проведено Всеукраїнський конкурс Річних звітів банків за 2006 рік та веб-сайтів банків.

Проведення конкурсу здійснено в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між АУБ та аудиторськими компаніями ТОВ “Прайсвотерхаус Куперс”, ЗАТ “Делойт енд Туш юск”, ТОВ “Ернст енд Янг Аудиторські послуги”, ТОВ “КАМГ-Україна”, підписаного 5 квітня 2007 р. Як наголошується у Меморандумі, такі заходи покликані сприяти розвиткові та покращенню рівня корпоративного управління в комерційних банках та його впливу на розвиток банківського сектору.

За словами організаторів конкурсу, він має на меті показати рівень прозорості українських банків: як вони розкривають інформацію про себе в контексті впровадження стандарту “Базель ІІ”, наскільки ця інформація повна тощо. Особливого значення така оцінка набуває в ході пошуку інвесторів та залучення інвестицій в банки, продажу акцій банка, випуску  єврооблігацій тощо.

Конкурс проводився у двох номінаціях: Річний звіт за 2006 рік та веб-сайт банку.
Банки-учасники конкурсу могли брати участь в обох, або одній номінації /на вибір/.

Переможців конкурсу визначала конкурсна комісієя, до складу якої входили представники провідних аудиторських компаній: Deloitte, Ernst&Young, KPMG, PriceWaterhouseCoopers та інших організацій.

На участь в конкурсі подали свої заявки 26 банківських установ.

За результатами всеукраїнського конкурсу переможцями стали:

У номінації “Річний звіт за 2006 рік”:
1. Кредитпромбанк
2. Райффайзен Банк Аваль
3. УкрСиббанк

У номінації “Веб-сайт банку”:
1. Кредобанк
2. УкрСиббанк
3. Райффайзен Банк Аваль

Наступний Всеукраїнський конкурс Річних звітів банків за 2007 рік та веб-сайтів банків відбудеться наприкінці 2008 року.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ