RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулася презентація програмного забезпечення, яке сприятиме захисту банків від шахрайства та пограбувань

18.12.2007

У Асоціації українських банків за участі представників з питань безпеки та охорони комерційних банків  Райффайзен Банку Аваль,  Експрес-банку, Укрсоцбанку, Трансбанку та інших відбулася презентація  програмного забезпечення, яке  має на меті  допомогти банкам у  вирішенні проблем боротьби з шахрайством, аферами та пограбуваннями. 

На презентації, проведеній  словацькою компанією VERi2, була представлена технологія фірми «Virage», за допомогою якої можна досить легко розпізнавати державний реєстраційний номер транспортного засобу чи особу, а також отримати загальну уяву  про ситуацію,  яка виводиться на екран монітора.

Зібрану в такий спосіб інформацію можна  використовувати для подачі оператором команди «Тривога»  та надання даних для подальшого аналізу ситуації та прийняття  софістичного рішення системою «і2» Analyst Notebook. Подібним чином  можна легко проаналізувати зв'язки між такими подіями, як напад на банк, державний реєстраційний номер транспортних засобів, що потрапили на камери системи «Virage»,  стан у банківській установі до нападу і протягом нападу, причетні особи і т.д. Тобто, у такий спосіб можна одержати комплекс усієї взаємозалежної інформації. Analyst Notebook, як інструмент для збору, аналізу та візуалізації інформації різного формату з різних відкритих і закритих джерел, використовується для боротьби з відмиванням брудних грошей, для аналізу банківських угод, для боротьби з шахрайством із кредитними картками, зі зловживанням банкоматами, для забезпечення внутрішньої безпеки в банку, для спостереження за пересуванням готівки, для розслідувань та розкриття протизаконних операцій і діяльності.

 

Пошук
НОВИНИ