RSS
23 Січень
     
 
Новини АУБ
Відбулась зустріч Президента АУБ з новопризначеним координатором програм Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові

30.11.2007

В Асоціації українських банків відбулась зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняко з новопризначеним координатором програм Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові з розвитку приватного та фінансового сектору п. Майклом Едвардсом. З боку Асоціації у зустрічі також взяли участь віце-президент АУБ Микола Лутак та директор Департаменту з питань нагляду та регулювання банківської діяльності Ірина Самолова.

В ході зустрічі сторони обговорили питання стану та перспектив розвитку банківської системи в Україні, програми технічної допомоги Світового банку в Україні, ситуацію на міжнародних фінансових ринках, а також наявність ризиків для національної фінансово-банківської системи.
Як відзначив Президент АУБ, попри політичну нестабільність в Україні, національна банківська система впевнено зберігає стабільність. За його словами, українська банківська система, пройшовши становлення в умовах великих ризиків і нестабільності, випрацювала свого роду імунітет, який дозволяє їй зберігати стабільність і повноцінно виконувати свої функції.  Дестабілізація, останнім часом, світових фінансових ринків, здається, обійшла  українську банківську систему, - наголосив Президент АУБ.
Для забезпечення фінансової і банківської стабільності в країні, новому складу Верховної Ради та Уряду необхідно приділити особливу увагу питанням гальмування інфляції та розробки стратегії економічного розвитку країни, – переконані в АУБ.
Торкаючись питання кризи на міжнародних фінансових ринках, п. Майкл Едвардс наголосив, що регуляторним органам в Україні необхідно більше уваги приділяти оцінці фінансового стану материнських іноземних банків, які мають свої дочірні установи в Україні.
Відбулась тепла і конструктивна дискусія.
Сторони домовились про продовження співпраці та тісних контактів під час наступного візиту в Україну п. Едвардса.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ