RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбувся “круглий стіл” на тему: “Спонсорінг у банківському секторі”

28.11.2007

“Спонсорінг у банківському секторі” – така тема “круглого столу”, який відбувся 28 листопада в Асоціація українських банків в рамках роботи діючого при АУБ Клубу банківських PR-спеціалістів.

“Круглий стіл” проводився для керівників та співробітників прес-служб, маркетингових та PR-підрозділів українських комерційних банків.

Вели засідання Клубу банківських PR-спеціалістів керівник прес-служби АУБ Сергій Шумило та віце-президент Українскої Ліги по зв‘язках з громадськістю Олена Дерев‘янко.

В ході роботи Клубу банківських PR-спеціалістів було обговорено такі теми:

- «Світовий та український досвід реалізації проектів соціальної відповідальності». Доповідач: Аліна Севастьюк, віце-президент Українскої Ліги по зв‘язках з громадськістю, директор зі стратегічних комунікацій та зв‘язків з громадськістю Видавництва "Едіпрес- Україна".
- “Соціальна відповідальність у банках”. Доповідач: Андрій Куліш, віце-президент Українскої Ліги по зв‘язках з громадськістю, керівник медіа-департаменту Українського освітнього центру реформ.
- «Case-study: проект соціальної відповідальності». Доповідач: Олена Мітіна, відповідальний редактор прес-центру банку “Хрещатик”.

Окрім цього, було проведено дискусію на тему «Спонсорінг у банківському секторі». Модератор: Олена Дерев‘янко, к.е.н., доцент КНЕУ, віце-президент Українскої Ліги по зв‘язках з громадськістю.

Відбувся конструктивний діалог, в ході якого учасники “круглого столу” обмінялися досвідом, отримали можливість систематизувати і поглибити свої знання з питань підвищення ефективності PR-діяльності банків тощо.

В ході “круглого столу” Андрій Куліш презентував та роздав всім учасникам нещодавно видану “Надра-Банком” його книгу “Соціальна відповідальність бізнесу в банківській сфері у запитаннях і відповідях”.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ