RSS
20 Листопад
     
 
Новини АУБ
Відбулась нарада за участю регіональних відділень ДДСО при МВС України та комерційних банків України

26.11.2007

23 листопада відбулась розширена нарада Державної служби охорони при МВС України та Асоціації українських банків.

Вели нараду начальник Департаменту ДСО при МВС України генерал-майор Сергій Сидоренко та Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко. В нараді взяли участь керівники усіх регіональних відділень Державної служби охорони при МВС України, керівники та представники комерційних банків України, регіональних банківських союзів та члени Ради з питань охорони при АУБ. Також у нараді взяв участь Президент Федерації працівників недержавних служб безпеки Сергій Шабота.

Нарада проведена в рамках підписаного 29 жовтня Меморандуму про співпрацю з питань охорони між Департаментом ДСО при МВС України і Асоціацією українських банків.

В ході наради обговорено комплекс питань, що стосуються взаємовідносин між комерційними банками та Державною службою охорони. Зокрема, обговорено питання застосування підписаного в якості додатку до Меморандуму Протоколу погодження принципів цінової політики ДСО при МВС України для банків на 2008 рік.

В підписаному між АУБ і ДСО Протоколі зазначається: “Погодити підвищення вартості послуг ДСО з охорони банківських установ та грошових коштів і інших цінностей, що перевозяться представниками банків, у розмірі до 13% від діючих тарифів на момент підписання цього Протоколу по кожному виду окремих послуг, або загальних витрат на всі види послуг, що надаються ДСО, по кожному банку”.

Цей документ ставить за мету нормативне врегулювання механізмів співпраці між ДСО та комерційними банками на засадах прозорості ціноутворення, сталості цін, незмінності ціни протягом року та чіткого визначення рівня майнової відповідальності підрозділів ДСО.

В ході обговорення від банків виступили Голова Ради з питань охорони при АУБ, заступник Голови Правління ВАТ “Райфайзен Банк Аваль” п.Шелудько Г.П., Віце-Президент Харківського банківського союзу, Голова Правління ВАТ “Реал-банк” п.Шрамко Ю.М., Голова Правління ЗАТ “Полікомбанк” п.Тарасовець М.П., начальник управління охорони ВАТ КБ “Надра” п.Смирнов М.М., начальник відділу служби безпеки АКБ “Трансбанк” п.Тулепов М.О та інші. Вони повідомили, що банками проводиться разом з регіональними управліннями ДСО робота по визначенню тарифів та шляхів подальшої співпраці. Водночас, у деяких регіонах виникають протиріччя щодо трактування та застосування Протоколу погодження цінової політики на 2008 рік.

На нараді відбулася жвава й конструктивна дискусія, в ході якої вдалося знайти порозуміння по спірних питаннях.

Як підкреслили учасники наради, відповідно до Протоколу узгоджена на рівні центральних офісів банків і Департаменту ДСО при МВС України ціна по кожному регіону вступає в дію з 1 січня 2008 та діє по 31 грудня 2008 року. До 1 січня 2008 р. ціни на послуги ДСО з питань охорони не підвищуватимуться.

Наступну спільну нараду вирішено провести в середині грудня 2007 року.

Більш детальна інформація про результати наради буде оприлюднена пізніше.

Прес-служба
Асоціації українських банків

 

 

 

 


 

Пошук
НОВИНИ