RSS
18 Листопад
     
 
Новини АУБ
Президент АУБ: в умовах політичної нестабільності банківська система є опорою стабільності економіки

15.11.2007

Попри політичну нестабільність в Україні, національна банківська система впевнено зберігає стабільність, - вважає Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко. За його словами, українська банківська система, пройшовши становлення в умовах великих ризиків і нестабільності, випрацювала свого роду імунітет, який дозволяє їй зберігати стабільність і повноцінно виконувати свої функції. Вона є опорою стабільності економіки держави.

Щодо дестабілізації, останнім часом, світових фінансових ринків, то вона не торкнулася української банківської системи, - констатує Президент АУБ.

Такий стан національної банківської системи підтверджує і міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor’s (S&P). Як повідомляє УНІАН, заступник директора паризького офісу S&P напрямку «Рейтинги фінансових інститутів» Катерина Трофимова відзначила, що банківська система України - одна з небагатьох серед світових банківських сфер, яка найменшою мірою виявилася схильною до нестабільності на світових фінансових ринках.

S&P наголошує, що рейтинги українських банків у короткостроковій перспективі мають загальну тенденцію до підвищення.

"S&P має позитивний прогноз щодо українських банків та української банківської системи в цілому, що, можливо, достатньо нетипово в поточній, дуже непростій світовій фінансовій ситуації. Впродовж кількох місяців світові фінансові ринки й найбільші міжнародні банки зазнають дуже серйозних проблем. Є лише незначна кількість банківських систем, на які ми продовжуємо підтримувати позитивний прогноз, однією з яких і є українська банківська система. Це відображає наші очікування того, що в середній і навіть короткостроковій перспективі рейтинги українських банків мають загальну тенденцію до підвищення», - відзначила пані Трофимова.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ