RSS
20 Січень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбувся “круглий стіл” на тему: “Брендинг і ребрендинг у банківському секторі”

31.10.2007

“Брендинг і ребрендинг у банківському секторі” – така тема “круглого столу”, який відбувся в Асоціація українських банків в рамках роботи діючого при АУБ Клубу банківських PR-спеціалістів.

“Круглий стіл” проводився для керівників та співробітників прес-служб, маркетингових та PR-підрозділів українських комерційних банків.

Вели засідання Клубу банківських PR-спеціалістів керівник прес-служби АУБ Сергій Шумило та віце-президент Українскої Ліги по зв”язках з громадськістю Олена Дерев”янко.

В ході роботи Клубу банківських PR-спеціалістів було обговорено такі теми:

- «Досвід ребрендингу банка після M&A – транзакції». Доповідач: Світлана Любченко,  PR-директор компанії “DCH”.
- “Банківський брендинг: специфіка і тенденції розвитку”. Доповідач: Вадим Пустотін, директор бренд-консалтингової компанії «Слідопит», кандидат філософських наук.

Окрім цього, було проведено дискусію на тему «Брендинг і ребрендинг в банківському секторі». Модератор: Олена Дерев”янко, к.е.н., доцент КНЕУ, віце-президент Українскої Ліги по зв”язках з громадськістю.

Відбувся конструктивний діалог, в ході якого учасники “круглого столу” обмінялися досвідом, отримали можливість систематизувати і поглибити свої знання з питань підвищення ефективності PR-діяльності банків тощо.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ