RSS
18 Листопад
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулася зустріч з питань іпотеки з Представництвом Міжнародної Фінансової Корпорації (МФК)

31.10.2007

В Асоціації українських банків відбулася зустріч з питань іпотеки з Представництвом  Міжнародної Фінансової Корпорації (МФК). На зустрічі обговорювалися  особливості здійснення проекту МФК з розвитку заставної в Україні. Учасниками відзначено, що більш широке запровадження на первинному ринку іпотеки стандартної заставної дозволить здійснювати ефективну передачу прав на фінансові зобов‘язання, що забезпечені іпотекою. Здійснення операцій з використанням заставної в кінцевому рахунку буде  сприяти  підвищенню ліквідності ринку іпотеки.

Представники АУБ та МФК обмінялися думками щодо сучасного стану ринку іпотеки; проблем регулювання іпотечної діяльності банків, ролі держави у розвитку іпотеки, можливості проведення стрес-тестів кредитного ризику на цьому ринку.

Було домовлено провести ряд заходів для з‘ясування проблемних положень чинного законодавства, у тому числі у формі практичних семінарів зі спеціалістами банків.

У зустрічі прийняли участь керівник Проекту з розвитку іпотеки в Україні Д.Ханніган, віце-президент Асоціації українських банків М. Лутак, керівники підрозділів Асоціації українських банків та експерти проекту МФК.

Прес-служба
Асоціації українських банків

Пошук
НОВИНИ